پیام تبریکی مولوی محمد محق رئیس پوهنتون فاریاب به مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی !

faryab_admin
Tue, Jun 27 2023 9:00 AM

(حامداً و مصلياً)

وبعد حلول عيد قربان عید ایثار و ،احسان قربت و قربان عيد خليل الرحمن و شکست شیطان را که با نماز و عبادتش با ذکرو ،دعایش با قربانی و صدقات و احسانش بستری برای جاری ساختن مفهوم عبودیت و بنده گی است برای جناب عاليقدر اميرالمومنين شيخ القرآن و الحديث المجاهد في سبيل الله مولوی صاحب هبة الله آخند زاده حفظه الله و فضیلت مآب شیخ صاحب نداء محمد ندیم دامة بركاته سرپرست وزارت تحصیلات عالی محترم مولوی صاحب عبد الكبير رئيس الوزراء، معاونين رياست الوزراء، اعضاء محترم کابینه علماء کرام مجاهدین ایثارگر، خانوادههای معظم شهدای راه حق و عدالت آزادی و خاتمه اشغال کشور، طلبه عزیز اساتید محترم کارمندان اداری و خدماتی محصلین ،گرامی، کافه ملت شریف ونجیب افغانستان و به همه ملت مسلمه جهان از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میدارم. الله ذو الجلال ،صدقات قربانی و عبادات همهای ما و شما و هموطنان عزیز و مسلمانان جهان را قبول و منظور بفرماید.

مردم مجاهد پرور فاریاب عید سعید قربان را در حالی تجلیل مینمایند که خورشید امنیت و عدالت در کوچه - کوچه ی این مأمن مرد خیز و محیط فضل و آداب پرتو افشانی میکند و مردم در زیر چتر حاکمیت عادلانه و عالمانهی رهبر كبير و عظيم الشأن عاليقدر اميرالمومنين شيخ القرآن و الحديث المجاهد في سبيل الله مولوی صاحب هبة الله آخند زاده حفظه الله زنده گی آرام و مطمین ادامه میدهند. الهی تا بادا چنین باد!

بنده به عنوان رئیس یک نهاد بزرگ علمی و اکادمیک که محل تحصیل و تحقیق حدود هفت هزار انسان خردمند دانش پرور و وفادار به امارت اسلامی افغانستان میباشد برای شما اطمینان میدهم که برای تحقق اهداف مقدس امارت اسلامی افغانستان تا سرحد ایثار مال و جان تلاش مستمر و خستگی ناپذیر خواهم نمود در اخیر از درگاه خداوند لايزال ولم يزل برای تمام مجاهدین راه حق سلامتی تن و روح توفیق انجام خدمت گذاری صادقانه را برای حفظ آسایش و آرامش مردم مستضعف افغانستان خواهانم.

ومن الله التوفيق

ابو محمد مولوی محمد محق رئیس پوهنتون فاریاب

Latest news

Sun, Dec 03 2023 12:03 PM
Background image

معرفی معاون تحقیقات و مجله‌ی علمی پوهنتون فاریاب

یوم یک‌شنبه مؤرخ 5 قوس 1402 محترم دوکتور احمد امید فیضی به اساس پیشنهاد وزارت تحصیلات عالی و منظوری مقام محترم عالی ریاست الوزرا ا.ا.ا بحیث معاون تحقیقات و مجله‌ی علمی پوهنتون فاریاب طی. . .

Wed, Nov 22 2023 9:14 AM
Background image

برگزاری محفل فراغت فارغ التحصیلان پوهنتون فاریاب

الیوم سه شنبه مؤرخ 30 عقرب 1402 محفل فراغت فارغ التحصیلان سال 1402 پوهنتون فاریاب در میدان فوتبال پوهنتون برگزار گردید.

محفلی که به همین مناسبت به اشتراک رئیس پوهنتون، رئیس شورای علمای. . .

Wed, Nov 22 2023 9:09 AM
Background image

قرارداد پروژه های ترمیماتی پوهنتون فاریاب

یوم یک‌شنبه مؤرخ 28 عقرب 1402 قرارداد پروژه های ترمیماتی ریاست پوهنتون فاریاب با شرکت محترم ارسلان خطیب زاده به حضور داشت محترم مولوی محمد محق رئیس پوهنتون و محترم سید امرالله احمدی. . .

BACK TO NEWS